• Żaluzje aluminiowe
  • Żaluzje drewniane
  • Żalzuje bambusowe

Żaluzje aluminiowe

rolety kasetowe warszawa
W naszej ofercie zawarliśmy trzy wyjątkowe systemy aluminiowych żaluzji z Bemowa: Venus, Venus Standard i Venus Light Less, które odróżniają się zarówno cechami funkcjonalności, jak i wymiarami. Które z nich wybrać najlepiej?
Żaluzje aluminiowe są standardowym elementem uzupełniającym okna – nadają im nowoczesny kształt i wygląd, jednocześnie służąc do całkowitego lub częściowego zaciemniania wnętrza. Regulacja pozwala na ochronę pomieszczenia przed przegrzaniem w letnie dni, oglądanie telewizji lub pracę przy komputerze, nawet wtedy, kiedy okna skierowane są na południe. W okresie zimowym, do korzyści z zainstalowania żaluzji należy właściwa cyrkulacja ciepła w pomieszczeniu. Przy zastosowaniu odpowiedniego modelu, temperatura w pokoju podnosi się nawet o 2°C. Żaluzje aluminiowe zapewniają zatem znacznie lepszą wentylację, nie ograniczając przy tym dostępu światła. Pozwalają również ukryć wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz bez konieczności znacznego zmniejszenia światła.

Venus

Venus Standard

Venus Light Less

Sposób konserwacji

Delikatnie odkurzać oraz przecierać lamele aluminiowe miękką szmatką oraz przy dużym zabrudzeniu używać miękkiej szmatki zwilżonej roztworem z detergentem

rolety kasetowe warszawa

Żaluzje drewniane

zaluzje drewniane warszawa bemowo

Żaluzje drewniane Warszawa Bemowo dopełnią wygląd okna w wyjątkowo oryginalny sposób. Dzięki wykorzystaniu naturalnego i ekologicznego drewna, pozwolą na podkreślenie wyjątkowej aranżacji wnętrza, a jednocześnie umożliwią jego wysoką funkcjonalność – zapewnią częściowe, a nawet całkowite zaciemnienie wnętrza. Ich konstrukcja nawiązuje do żaluzji produkowanych na początku XX. wieku. Zaczerpnięta ze stylu retro stylistyka podkreśli niepowtarzalność wnętrza, nadając mu jednocześnie wyjątkowego stylu i uroku.

Najważniejsze cechy

Żaluzje drewniane retro

Sposób konserwacji

Sposób ich konserwacji jest równie prosty, jak w przypadku modeli aluminiowych. By móc cieszyć się żaluzjami drewnianymi z Bemowa przez wiele lat, wystarczy raz za czas odkurzać je przy pomocy odkurzacza lub miękkiej szmatki.

zaluzje drewniane warszawa bemowo

Jeśli marzysz o aranżacjach przepełnionych inspiracjami z wczesnych lat XX. wieku, nasze drewniane żaluzje będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Obecne w produkcie drewno sprawi, że atmosfera w pomieszczeniu nabierze komfortu i ciepła, a aranżacja stanie się bardziej naturalna i delikatna dla oka. Piękno żaluzji docenić możesz na własne oczy w naszym sklepie w samej stolicy kraju. Niezależnie od tego, czy poszukujesz zgłoś się do nas! Z pewnością wspólnie wybierzemy dokładnie to, czego szukasz i oczarujemy Cię naszymi produktami.

Żaluzje bambusowe

zaluzje drewniane warszawa bemowo
zaluzje drewniane warszawa bemowo
zaluzje drewniane warszawa bemowo

Żaluzje bambusowe są naturalnym, estetycznym sposobem zaciemniania wnętrza. Bambus ma doskonałe własności, dużo lepsze od tradycyjnego drewna. Lamele powstałe na skutek sklejenia wąskich listewek naturalnego bambusa dają niepowtarzalny efekt. Ponadto żaluzje bambusowe ze względu na cieńsze listki po podniesieniu mają znacznie mniejszy pakiet niż żaluzje drewniane oraz można je stosować w pomieszczeniach o dużej wilgotności takich jak łazienki.

Zalety

System retro 50 mm

Żaluzje bambusowe retro odróżnia

Sposób konserwacji

Odkurzać przy pomocy odkurzacza lub miękkiej szmatki