• Rolety materiałowe
  • Rolety dzień noc
  • Rolety kasetowe

Rolety materiałowe

rolety warszawa bemowo

Roleta materiałowa to zasłona wykonana z tkaniny bawełnianej nawiniętej na metalowym wałku, podnoszona i opuszczana za pomocą łańcuszka. Modele tkaninowe wewnętrzne doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiarem słońca. Są one wykonywane z materiałów jednobarwnych bądź deseniowych zaciemniających pomieszczenie aż do 70% lub gumowanych, zaciemniających nawet w 100%. Dodatkowo, antyelektrostatyczny impregnat, którym pokrywane są tkaniny, zabezpiecza przed nadmiernym zakurzeniem. 

 

W naszej ofercie zawarliśmy szeroki wachlarz rolet z Bemowa wykonanych z wysokiej klasy materiałów, dostępnych w licznych wersjach kolorystycznych, który możesz dobrać dokładnie tak, by produkt jak najlepiej uzupełniał aranżację pomieszczenia. Zachowanie estetycznej palety barw we wnętrzu zapewni jego malowniczość i nowoczesny styl, a możliwość przyciemnienia pomieszczenia pozwoli na zwiększenie poziomu komfortu i uprzyjemnienie codziennego korzystania z pokoju.

Działalność naszej firmy obejmuje całą Warszawę i nie tylko: nasze produkty znajdziesz w każdej dzielnicy Warszawy. Niezależnie więc do tego czy poszukujesz materiałowych rolet w Bemowie, kasetowych rolet na Woli, wolnowiszących rolet w Ursusie czy też deseniowych rolet na Bielanach – zgłoś się do nas, a z pewnością wybierzemy dla Ciebie najlepszą opcję!

Rolety Warszawa Bemowo
dzień-noc

rolety warszawa bemowo

 

By utrzymać roletę w najlepszym stanie, warto często ją delikatnie odkurzać i przecierać miękką, wilgotną szmatką nasączoną słabym roztworem detergentu. Pozwoli to na zachowanie świeżości i nowego wyglądu produktu przez niezwykle długi czas.

Rolety dzień-noc dzielimy na dwa poszczególne rodzaje: kasetowe oraz wolnowiszące. Obie wersje znajdziesz w naszej ofercie, a wybór zależny będzie wyłącznie od Twoich preferencji i wymagań. Modele te stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują większej precyzji i kontroli nad ilością światła, które przeniknie do pomieszczenia w danym czasie.

Dlaczego warto wybrać roletę z Bemowa w wersji dzień-noc? Decydując się na taką opcję, zyskujemy korzyści takie, jak:

Nasze rolety z Bemowa wyróżniają się wysoką estetyką. Występują w 6 stylowych kolorach: białym, niebieskim, zielonym, różowym, beżowym i siwym. Szeroka paleta barw pozwala na precyzyjne dopasowanie kolorystyki materiału do pomieszczenia, w którym docelowo znajdzie się roleta. Oferujemy również wiele wielkości. Wymiary naszych produktów mieszczą się w następujących granicach: minimalna szerokość – 300 mm, maksymalna szerokość – 2400 mm, maksymalna wysokość – 2300 mm. Dzięki takiemu wachlarzowi możliwości, jesteśmy pewni, że u nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Niezależnie od tego, w jakim zakątku Warszawy się znajdujesz, czy potrzebujesz rolet w Ursusie, czy rolet z Woli – odwiedź nas sklep i przekonaj się sam, jak doskonale prezentują się nasze produkty.

Rolety kasetowe Warszawa

rolety kasetowe warszawa

Rolety tkaninowe kasetowe wewnętrzne doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiarem słońca. Podobnie jak zwykłe modele materiałowe, te również wykonywane są z materiałów jednobarwnych bądź deseniowych (zaciemniających pomieszczenie do 70%) lub gumowanych (zaciemniających w 100%). Wersja ta odróżnia się jednak sposobem chowania materiału – tutaj roleta zwija się w głębi estetycznej kasety przymocowanej na szczycie okna. Rozwiązanie to jest niezwykle estetyczne, eleganckie i praktyczne. Dzięki wykorzystaniu prowadnic, roletę kasetową zamontować można nawet na nowoczesnych oknach dachowych. Są idealne do okien nowej generacji z PCV, aluminium i drewna. Wyjątkowy design produktu doskonale podkreśli styl pomieszczenia, będzie tym samym niezwykle funkcjonalny.

Co zyskujesz, decydując się na roletę kasetową z Bemowa

Fantazja PLUS

Rozwiązanie Fantazja PLUS sprawdzi się idealnie, niezależnie od rodzaju okna. Zapewnia ono płynność regulacji przy odsłanianiu i zasłanianiu, a dobór koloru nie dotyczy wyłącznie samego materiału, ale i prowadnic, a nawet kaset. Te ostatnie dostępne są również w kolorach imitujących drewno: wiśnia, złoty dąb, dąb, dąb jasny, mahoń oraz sosna.

Jeśli poszukujesz idealnego rozwiązania, które osłoni pomieszczenie od światła w niezwykle estetyczny i stylowy sposób, wybierz się do naszego salonu rolet w Bemowie. Jesteśmy pewni, że znajdziemy dokładnie to, czego szukasz! Produkujemy produkty najwyższej jakości, a kunszt ich wykonania podziwia cała Warszawa. Wybierz się do nas po najlepsze rolety z Woli, rolety z Żoliborza czy Bielan – kilometry nie stanowią dla nas żadnego wyzwania. Jedno jest pewne. Twój przyszły produkt już na Ciebie czeka.

Sposób konserwacji

By móc cieszyć się świetną prezencją rolety kasetowej przez długi czas, warto ją delikatnie odkurzać i przecierać miękką, wilgotną szmatką nasączoną słabym roztworem detergentu. Przy niewielkim zabrudzeniu pomocna jest zwykła gumka-myszka, która szybko pozbędzie się wszelkich niedoskonałości.