Moskitiery drzwiowe Warszawa


moskitiery - moskitiery

Moskitiera drzwiowa ma za zadanie chronić wnętrza pomieszczeń przed dokuczliwymi owadami. Dzięki niej, nareszcie możliwe jest pozostawienie otwartego okna nocą – nawet w okresie letnim, gdy oświecone we wnętrzach lampy przyciągają do wnętrza komary, muchy i inne natrętne stworzonka. Kiedy okno jest w pełni zabezpieczone, żaden insekt nie przedostanie się do pomieszczenia. Oferowane przez nas moskitiery drzwiowe z Warszawy znajdą swoje zastosowanie w każdego typu oknie czy drzwiach balkonowych (pojedynczych lub podwójnych). Nasze produkty zapewnią idealną ochronę przed insektami, a gęste siatki zatrzymają zarówno pyłki, jak i kurz.

Jakie są zalety naszych moskitier?

  • to skuteczna ochrona przed owadami, insektami, a także opadami z drzew, krzewów i kwiatów,
  • to rozwiązanie ekologiczne, niewymagające użycia żadnych dodatkowych środków,
  • utrzymują odpowiednią cyrkulację powietrza,
  • doskonale sprawdzą się w każdym rodzaju okien i drzwi,
  • są wykonane z najwyższej jakości materiałów,
  • charakteryzują się łatwością w montażu,
  • możliwe jest dokładne dopasowanie do wymiarów ramki          w pomieszczeniu.

W naszej ofercie zawarliśmy zarówno moskitiery rolowane, jak i ramkowe – zależy nam na tym, by każdy nasz Klient mógł znaleźć dokładnie to, czego poszukuje. Oferowane produkty można dostosować do dowolnego otworu okiennego i drzwiowego. Dla wersji ramkowej-okiennej maksymalna powierzchnia wynosi 2 m, a dla drzwi – 3,25 m. Natomiast, w przypadku moskitier rolowanych, które mocowane są do ramy okiennej na zewnątrz, proponujemy stosowanie do okien o maksymalnej wysokości 1600 mm.  Wybierając wersję przesuwną w poziomie, szerokość może sięgać aż do 1500 mm. Alternatywą dla drzwi balkonowych lub bardzo wysokich okien jest opcja rolowana z mechanizmem sprężynowym wspomaganym sznurkiem koralikowym. Maksymalna wysokość zamykania wynosi wtedy 2400 mm.

Czyszczenie moskitier wymaga ich chwilowego demontażu, a przeprowadza się je zazwyczaj po sezonie letnim, gdy nie są już one niezbędne. Zdemontowane drzwi i ramki wystarczy umyć w roztworze wody z detergentem, wysuszyć i przechować do następnego sezonu, by móc znów cieszyć się pełną ochroną przed insektami.

Zgłoś się do nas po najlepsze moskitiery drzwiowe w Warszawie, jakie znajdziesz na rynku!

Moskitiery przesuwne 

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach, takich jak balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. W takiej wersji, skrzydło przesuwane jest po prowadnicach: górnej i dolnej, jedno- lub dwutorowej. Moskitiera ta, podobnie jak jej okienny i drzwiowy brat, ma za zadanie chronić wnętrza pomieszczeń przed dokuczliwymi owadami, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza i komfortowe noce.

Jakie są najważniejsze korzyści płynące z wyboru wersji przesuwnej? Przede wszystkim, drzwi lub okno mogą być otwarte całą noc! Stały przepływ świeżego powietrza poprawi nasze samopoczucie i jakość snu, a pomieszczenie będzie jednocześnie zabezpieczone przed wszelkimi insektami i owadami, które przyciąga światło. Nasze moskitiery drzwiowe z Warszawy sprawią, że owady będą trzymać się z daleka.

Moskitiera przesuwna stanowi najlepsze rozwiązanie w przypadku okien balkonowych i drzwi, przez które często potrzebujemy szybko przejść, a sama osłona przed owadami nie może zajmować dużo miejsca. Przesuwne skrzydło zapewnia doskonałą funkcjonalność, zachowując przy tym estetyczny wygląd i stałą ochronę przed owadami. Wysokiej jakości materiały gwarantują wyjątkowość trwałość produktu, a precyzja wykonania zapewnia nieustanną ochronę i szczelność.

Jeśli wciąż nie jesteś pewien, jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w Twoim domu, zapraszamy do kontaktu! Z chęcią doradzimy Ci i wspólnie przeanalizujemy Twoje potrzeby i preferencje, by móc razem wybrać najdoskonalszą opcję. Nasza oferta obejmuje całą Warszawę, a nasze produkty znajdziesz w każdej jej dzielnicy. U nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz – w najlepszej jakości, jaką możesz sobie wymarzyć.