Wybierz Żaluzje:AluminioweDrewnianeBambusowePanelowePlisowane

Żaluzje Babice - Żaluzje Ursus- Żaluzje Żoliborz- Żaluzje Bemowo

Żaluzje cieszą się bardzo dużą popularnością z względu na to, że jest to praktyczna i stylowa ozdoba pasująca do niemalże każdego wnętrza. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że można dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb i bieżącego wystroju pomieszczenia. Do dyspozycji są żaluzje aluminiowe, drewniane, panelowe, bambusowe i plisowane. Podczas wybierania żaluzji warto kierować się nie tylko ich wyglądem, ale także funkcjonalnością. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Na jaki rodzaj żaluzji się zdecydować i dlaczego warto?

Obecnie bardzo modnym rozwiązaniem jest montowanie żaluzji drewnianych, które świetnie komponują się w praktycznie każdym wnętrzu. Za ich pomocą można ocieplić wnętrze i nadać mu naturalnego klimatu. Ten typ żaluzji można montować na każdym rodzaju okien. Alternatywą dla nich są żaluzje bambusowe, które są naturalne i ekologiczne. Dla nowoczesnych wnętrz natomiast polecane są żaluzje aluminiowe, które są bardzo trwałe i eleganckie. Wnętrzom można nadać nowoczesnego wyglądu także za pomocą żaluzji panelowych. Jest to idealna opcja dla miłośników stylu japońskiego. Dzięki różnorodnej kolorystce bezproblemowo można dopasować wygląd żaluzji do bieżącej aranżacji. Żaluzje panelowe mogą być wykonane zarówno z tradycyjnych tkanin, jak również tkanin typu woven paper czy sznurków. Są jeszcze żaluzje plisowane, które dostępne są w kształcie prostokąta, trójkąta, trapezu lub fragmentu okręgu. W zależności od wyboru tkaniny możliwe jest uzyskanie pożądanego stopnia zaciemnienia i dekoracyjności.

Dlaczego warto postawić na nowoczesne żaluzje?

Żaluzje tak naprawdę sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, ale najlepiej prezentują się w kuchni i łazience. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prywatność, gdyż szczelnie zasłonięte żaluzje nie prześwitują. Warto po nie sięgać zarówno w przypadku mieszkań i domów, jak również biur. Stanowią one świetne połączenie funkcji dekoracyjnej z funkcją osłaniającą. Chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i nadają wnętrzu nowoczesnego wyglądu. Ponadto są one łatwe i szybkie w montażu, a za ich pomocą można odmienić dotychczasowych wystrój wnętrza. Na korzyść żaluzji przemawia także bogata i różnorodna oferta.

 

 

Rolety okienne Warszawa, Żaluzje drewniane Warszawa Bemowo, Wertikale Warszawa Praga, Moskitiery Warszawa, Plisy Bemowo, Dekoracje okienne Warszawa

Wieloletnie doświadczenie - Profesjonalna obsługa - Wysoka jakość - Konkurencyjne ceny - Fachowe doradztwo - Szeroki wybór asortymentu - Montaż u Klienta