Wybierz Rolety:MateriałoweKasetoweDachoweRzymskieAustriackieWeneckieImpresjaZewnętrzne

Rolety Bielany - Rolety Ursus - Rolety Wola - Rolety Bemowo - Rolety Żoliborz

Rolety stanowią praktyczną dekorację w oknach wielu domów i mieszkań. Jest to świetna alternatywa dla ciężkich zasłon, które wydają się wychodzić z mody. Dzięki bogatemu asortymentowi można bezproblemowo dopasować roletę do swoich indywidualnych potrzeb, preferencji i aranżacji wnętrza. Rolety nie tylko są stylowe, ale także nadają wnętrzu lekkości i chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Dlaczego warto postawić na rolety?

Zaletą rolet jest gwarancja bezpieczeństwa, funkcjonalności, ochrony i efektywności. Są one łatwe w czyszczeniu, chronią przed działaniem słońca i zbyt wysoką temperaturą oraz dostępne są w przeróżnych wariantach – można wybrać odpowiedni dla siebie wymiar, kolor, wzór i rodzaj materiału.

Na jaką roletę się zdecydować?

Decydując się na montaż rolety, można liczyć na szeroki wachlarz wyboru. Dostępne są rolety materiałowe, kasetowe, dachowe, rzymskie, austriackie, weneckie i zewnętrzne oraz impresja. Rolety materiałowe wykonane są z tkaniny bawełnianej, a opuszcza się je i podnosi za pomocą łańcuszka. Te wykonane z jasnobarwnych materiałów gwarantują zaciemnienie pomieszczenia do 70%, natomiast modele z materiałów gumowanych w 100%. Dzięki pokryciu materiału specjalnym impregnatem, nie trzeba męczyć się z uporczywym nadmiarem kurzu na rolecie. Dla osób liczących na doskonałe zabezpieczenie pomieszczenia przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym zaleca się sięgnięcie po rolety kasetowe. Nadają się one zarówno do okien z PCV, jak i tych drewnianych czy aluminiowych. Na ich korzyść przemawiają niezawodny mechanizm sterujący, płynność regulacji, maskownice boczne i możliwość ograniczenia przenikania światła do minimum. W mieszkaniach i domach świetnie sprawdzają się rolety rzymskie, które po pociągnięciu za sznurek, jednostajnie składają się falami. Są bardzo proste w użyciu i estetyczne. Jeśli komuś zależy na uzyskaniu efektu podobnego jak w przypadku zasłon, to godne polecenia są rolety austriackie, które przypominają tradycyjne zasłony. Z kolei rolety weneckie mogą z powodzeniem zastąpić firankę lub pełnić rolę zasłon. Deptane są one zarówno w wersji lekkiej i przejrzystej, jak również grubszej i cięższej. Mogą być one dowolnie przyozdabiane i wykańczane dodatkami. Dzięki nim wnętrze nabiera szyku i elegancji.

Rolety Wola

 

Rolety okienne Warszawa, Żaluzje drewniane Warszawa Bemowo, Wertikale Warszawa Praga, Moskitiery Warszawa, Plisy Bemowo, Dekoracje okienne Warszawa

Wieloletnie doświadczenie - Profesjonalna obsługa - Wysoka jakość - Konkurencyjne ceny - Fachowe doradztwo - Szeroki wybór asortymentu - Montaż u Klienta